Přehrát seriál Nevinné lži 2.díl zdarma online

Online ke shlédnutí 2. díl seriálu Nevinné lži. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma pustit novou 2. epizodu s osmi dílného seriálu České televize, který spojuje společné téma lži a toho co může napáchat v životě člověka i jeho blízkých. Dnes tu přicházíme online 2. dílem s názvem „Lež má rozbité auto”. Tentokrát se podíváme na jeden neobratný trik při balení ženy, který se málem proměnil ve velkou tragédii.

Dnešní příběh bude o Tereza, což je žena, která nemá moc důvody k veselé náladě. Žije bez trvalého partnera, místo toho jí spíše otravuje dotěrná kamarádka, která má pocit, že se o ní musí starat.
O koho se ale stará Tereza je o tatínka, který si na stará a nemohoucí kolena rozhodne najít novou mízu do života a to tím stylem, že začne chodit s mladou studentkou.

K tomu všemu se Teraza strará o svého malého syna, který podle všeho trpí dlouhodobou nemocí a to únavovým syndromem, který je velmi špatně léčitelný. Jeho zdravotní stav potřebuje péči kvalitního lékaře. A Tereza pro něj chce toho nejlepšího, což má být MUDr. Táborský. Ten už má ale dost svých pacientů, takže s Terezou ani nepromluví.

V tom se objevuje možná záchrana v podobě usměvavého a bezstarostného mladíka Dana. Světák v gabrioletu Tereze namluví, že má kontakty, a zařídí ji, aby jí Táborský přijal. Zoufalá matka tomu začne bez mezně věřit. Bohužel je to jenom povídačka, která Danovi slouží, aby Terezu sbalil.

Komentáře jsou uzavřeny.