Fotky nahé Nely Slovákové z Hotelu Paradise

Nela Slováková je mladá 22-letá mrška, která se dostala v jednom z doplňujících kol do rozjeté soutěže TV Prima Hotel Paradise v prosluněné dominikánské republice. Je to mladá amciozní slečna pracující jako OSVČ (dříve dobrovolně nezaměstnaná). Typická blondýnka, která nemá nějaké extra zájmy, za to je hodně vypočítavá a sebestředná. A samozřejmě jí nevadí ani svléknout se před kamerou.

Právě ostatně záliba Nely Slovákové ve svlékání byla jedním z důvodů proč se dostala do Hotelu Paradise. No ostatně mladé a krásné tělíčko, tedy rozhodně nabídnout může. Kromě toho ale umí také báječně kout pikle. Jejím partnerem je v současné době Gino, ale hezky intrikovala na Lenku Hovorkovou, které se jí nakonec skutečně podařilo odstranit, jenže Romeo se své milé zastal a prohlásil, že Nela nepřekousla to, že Lenka je pěkná, a že Nela kvůli ní nebude středem pozornosti!

A Nela se naštvala, protože Romeo se dotkl její krásy a odvětila mu toto: „Se*eš si do huby! Jak to umíš ty, jak cigán největší budeš plivat do ksichtu!“ Ano přesně todle řekla před celým národem do kamery.

Mimochodem co čekal od holčiny, která má jako spousta jiných sotva ukončenou základní školu. Na druhou stranu to vám pořád nebrání se pokochat jejími nahými fotografiemi. Alespoň něco může tato nebožačka nabídnout.

Komentáře jsou uzavřeny.