SuperStar 2013 kdo naposledy vypadl

Zajímá vás kdo vypadl v posledním finálovém kole soutěže Česko Slovenská SuperStar? Tak to jste na správné stránce, protože přímo zde na této stránce naleznete seznam jednotlivých kol a zpěváků, kteří v nich vypadly. Máme vždy ty nejaktuálnější informace, takže se u nás dozvíte skutečně jako první jména postupujících. Nová éra SuperStar začíná. Buďte i vy její součástí!

SuperStar 2013 online pro vás! Česko Slovenská SuperStar je právem považována ze jednu z nejlepších a nejzábavnějším soutěží svého druhu. I vy si jí určitě nenecháte uniknout. Bohužel výsledky jsou oznamovány až v hodně pozdních nočních hodinách, takže se jich občas prostě a jednoduše nemusíte dočkat.

Od toho jsme tu ale my, abychom vám nabídli ty nejnovější výsledky SuperStar 2013. Přímo zde pro vás máme přehledný seznam, kde se dozvíte jak ve finálových kolech, které jsou jen tak mimochodem vysílány na živo, odpadávali jednotlivý soutěžící.

Ale nebudeme vás déle zdržovat, tady máte obsáhlý seznam, ze kterého se velmi rychle a pohodlně dozvíte kdo postoupil a kdo nikoliv:

10. finále – 26. května: Adam Kukačka
9. finále – 19. května: Martin Šafařík
8. finále – 12. května: Veronika Stýblová
7. finále – 5. května: Tereza Mandzáková
6. finále – 28. dubna: Kristína Debnárová
5. finále – 21. dubna: Jaroslav Smejkal
4. finále – 14. dubna: Virgínia Buberníková
3. finále – 7. dubna: Daniel Šmidák
2. finále – 31. března: Karol Komenda
1. finále – 24. března: Natálie Kubištová

Komentáře jsou uzavřeny.