Gilmorova děvčata poslední díl online ke shlédnutí

Gilmorovi děvčata je dnes už doslova legendární seriál. Vypráví příběhy vymyšleného městečka Stars Hollow. Hlavními hrdinkami jsou ženy z rodu Gilmorovích a to Emily, jej dcera Lorelai a její dcera Rory. Ty prožívají své lásky, vzestupy i pády a snaží se životem vypořádat po svém. Jejich osudy ačkoliv drží jako správná rodina pořád při sobě přitom ne vždy vedou stejným směrem.

Seriál Gilmorova děvčata vytváří skoro až vlastní zájem vtipného rodinného seriálu. Vyprávění seriálu by se dalo shrnout do věty: „Život je krátký, mluvte rychle“. Gilmorova děvčata totiž dokáží prožívat i malé momenty všedního života s nebývalou dávkou entusiasmu a nadšením. Rychlé a barvité dialogy jsou zde zkrátka dovedeny k dokonalosti.

K tomu všemu je tu spousta sympatických postav a to nejenom naše hlavní hrdiny Lorelai a Rory, ale i jejich někdy až lehce bizarní přátelé z městečka Stas Hollow. Třeba místní podivín Kirk nebo Roryna kamarádka Paris mají někdy hodně výstřední sklony. A co teprve další jako mrzutý Luke, úžasná bubenice Lane, věčně podrážděný Michel, nejlepší kuchařka na světě Sookie, okouzlující snoba Logan.

Zajímavých postav je zde opravdu spousta a styl vyprávění dává tomuto seriálu opravdu skvělou atmosféru, kterou si opravdu budete vychutnávat od první do poslední minuty.

Komentáře jsou uzavřeny.