Discopříběh 2 online ke shlédnutí

Oblíbená hudební komedie discopříběh se dočkala svého pokračování. Dvojka kterou vám zde dnes přinášíme byla natočena v roce 1991. Druhý díl tentokrát vypraví o tom, jak puberta mlátí s Jirkovým tatínkem. Ten se totiž zamiloval do vychytralé striptérky! Ale jeho už ženatý a usazený syn ho chápe chce mu z této krize středního věku pomoci.

První Discopříběh z roku 1987 zaznamenal u diváků celkem velký úspěch a tak se není čemu divit, že brzy byla natočena i dvojka. Tentokrát, ale jakoby se role trochu vyměnili. I když je to otázka. Jirka od minule sice hodně dospěl a zmoudřel, ale se stejnou vervou jako minule se dere do ženění. To starý pan Horáček těžko nese a snaží se Jirkovi svatbu s kadeřnicí Jitkou rozmluvit. Nejdřív se snaží syna uplatit tím že mu zaplatí zájezd kolem světa. To však nezabírá a tak se vrhne na to rozmluvit svatbu Jitce. I tento pokus však mu však nevyjde. Veselka se tedy alespoň koná bez jeho účasti.

Vypadá to, že Jirka konečně dospěl a chce se usadil. Nově se ale objevují potíže u jeho otcem. Ten totiž má asi krizi středního věku a tak se zamiluje do každé sukně, která se o něho jen otře. Nejdříve za poněkud trapných okolností seznámí se sympatickou zdravotní sestřičkou Lucií, a později s atraktivní striptérkou a prostitutkou Álou.

Právě u Aleny skončí až v jejím bytě a stane se jejím milencem. Bohužel netuší, že Alá je tak trochu vychytralá a udělá si z něj doslova sluhu. A tak ochotně vaří, pere a uklízí. Krize středního věku se u něj začně projevovat i dalšími typickými syndromy. Začne si barvit vlasy, moderně se oblékat, sportuje, dokonce začne chodit do sauny. To všechno jenom proto aby na Alenu zapůsobil. Všem ostatním je ale pouze pro smích. A co Lucie se kterou se potkal na začátku?

Komentáře jsou uzavřeny.