Z pekla štěstí 2 online ke shlédnutí i ke stažení

Dnes tu pro vás máme pokračování úspěšné pravé české pohádky od režiséra Zdeňka Trošky a to Z pekla štěstí. Opět se setkáme se starými oblíbenými postavami, které si zahrají například Michaela Kuklová, Václav Vydra nejml., Miroslav Šimůnek nebo Vladimír Brabec.

Opět se vrátíme k osudu Markýtky a Honzy. Z nichž jsou nejenom milující se manželé ale samozřejmě také král a královna. Své zemi vládnou moudře a se soucitem, takže se jejich poddaným opravdu dobře žije.

Pořád je tu ale zlomyslná princezna Eufrozína. Ta si zahrává se samotným pánem pekelníků Luciferem, kterého svým půvabem tahá za nos. Nakonec mu také ukradne sedmimílové boty a i se stejně vyvedeným tatíčkem z pekla utečou zpět na zem. Tito dva vykutálení podvodníčci se pak dají dohromady s králem Brambasem a společně chtějí silou Honzu sesadit trůnu.

Podobné pikle kuje i zlá sestra Dora. Ta se vetře na zámek, kde se pokusí otrávit Markýtku i jejího právě narozeného syna, jen proto aby potom sama Honzu mohla získat. Na straně zamilované dvojice stojí ale tentokrát vedle jejich dobrých kamarádů Kujbaby, Hnipírka, Valihracha či prozíravé kmotřičky a dvojice čertů i sám Luciper a také ona mytická tříhlavá saň s malým dráčetem.

To by tedy bylo aby dobro nakonec nezvítězilo nad zlem, jak by to mělo v takových dobrých pohádkách být. A my vám přejeme u sledování Z pekla štěstí 2 mnoho zábavy.

Komentáře jsou uzavřeny.