Kdo vyhrál SuperStar 2013? Známe vítěze!

Nový ročník Česko Slovenské SuperStar 2013 už máme úspěšně za sebou. Pro mnohé z vás, kteří neměli tu šanci se dívat na závěrečné velké finále, však ve vzduchu zůstává otázka, kdo se vlastně stal vítězem této velkolepé show televize Nova. My známe výsledek, který vám tady rádi prozradíme. Každopádně finále vysílané v neděli 2. června 2013 bylo opravdu velkolepou show.

SuperStar vždycky patřilo mezi fenomény televizní zábavy. A letošní ročník Česko Slovenské SuperStar 2013 se obzvláště povedl. Byla to dlouhá cesta. Do finále se museli Sabina Křováková se Štefanem Pčelárem prozpívat mnoha desítkami písni v téměř 20 kolech. Dnes už ale konečně známe výsledek!

Stojí si za to připomenout, že ve finále oba finalisté zazpívali hned čtyři písně. A pak ještě jeden společný duel, kterým byl song od rebelky Pink. Jako zábavná vložka dále v SuperStar vystoupili hned čtyři hvězdní hosté. Nemohla chybět stálice na českém hudebním nebi Helena Vondráčková, pak zahraniční host Celeste Buckingham, mikrofonu se ujala i porotkyně Ewa Farna, která zazpívala svůj nový singl. A poslední překvapení by asi nikdo nečekal, poprvé naživo zazpíval vyřazený účastník letošní SuperStar Jaroslav Smejkal svůj singl Nevermind!

Velké finále SuperStar 2013, které mělo premiéru v neděli 2. července 2013 předvedlo opravdu velkolepou podívanou. Porota ve složení Palo Habera, Ondřej Soukup a Ewa Farná sice už neměli moc co na práci, na druhou stranu se sluší povědět, že po celou dobu dávali opravdu hodně dobré s spravedlivé hodnocení.

Ale nebudeme vás dále napínat, vy už určitě čekáte jenom na jméno vítěze, a tím se překvapivě nestal Štefan Pčelár. Štefan je čtyřiadvacetiletý zpěvák z Nitry. Je to velký krasavec, který se zalíbil dokonce i samotné porotkyni Ewě Farné. Na Štefanovi je hodně sympatické i to, že i když se jedná o skvělého zpěváka, tak není sólista a rád by získal popularity nejenom pro sebe, ale i svojí kapelu Jamestown.

Vítězkou je Sabina Křováková. Vítězka nové éry SuperStar 2013 je z Děčína. Dvacetiletá blondýnka s chraplákem jako Janis Joplin dosud vystupovala jen v rodném městě a přilehlém okolí. Tak teď je jasné, že se to nadobro změní!

Komentáře jsou uzavřeny.