188. díl Cesty domů – online zdarma

Zdarma online Cesty domů z 13. května – 188. díl. Přehrajte si naprosto zdarma pomocí internetu nové pokračování úspěšného českého seriálu. Dnešní díl Cest domů se jmenuje „DNA jako důkaz”. Dnešní díl bude o tom, jak se Marek dozví šokující pravdu o své matce. Valerie z něj má strach a to naprosto oprávněně. Soudek se rozhodne Míle vyznat lásku.

Cesty domů jsou bezpochyby jedním z nejlepších českých seriálů, které se v současné době vysílají. I my ho milujeme a to je také důvod, proč vám přinášíme možnost si zdarma a jednoduše pustit nejnovější 188. díl po internetu. Tento díl jste mohli na televizních obrazovkách Prima Family vidět v pondělí 13. května 2013.

A o co dnes půjde? Tak třeba se dozvíte, že Soudek se konečně odhodlal k tomu, aby se vyslovil před Mílou. Byl sice hodně nervózní a dlouho se odhodlávat. Míla ale jeho vzkaz pochopila a celé to skončilo dlouhým a vášnivým polibkem.

Rudolf je celý vyčerpaný a události posledních dní mu hodně otevřeli oči. Vydá se proto za Petrem, kterému sdělí, že už tak nemůže dál. Sám se bojí z toho co na policii vypověděl, každopádně nechce být ani trochu už zatahován do smrti Lídy, se kterou vlastně nemá nic společného, ale je v ní sám obětí. I Petr je z toho pořádně překvapený.

Policejní vyšetřování přináší další hodně zajímavou novinku. Podle všeho totiž v případy Žanety Mladé nenese vinu Markův otec ale matka. Marek se z toho málem položí, připadá mu to absurdní a odmítce spolupracovat s Honzou a Vejnarem. Ti ale potřebují vzorem DNA a tak musí nařídit exhumaci těla.

Marek se zároveň utápí i v zoufalství ze svého osobního života. Všechno se ve zkratu rozhodne řešit tak, že napadne Dana paralyzérem. Nejdříve to vypadá, že se mu útok nepovede, ale pak se mu přeci jenom ocitne Dan sám ve spárech.

Když se Dan zdrží při pomáhání na zahradě u Jirky, Valerie panikaří. A to asi oprávněně, protože dobře ví, čeho je Marek schopen. Nakonec alespoň dostane Valerie od Honzy číslo, kde se může ozvat o pomoct.

V nemocnici se probudí Eva, která by ráda aby se Vencl staral dál o Marečka a to i v případě, kdyby se jí přihoršilo. Netuší, že Vencl už teď starost o malého chlapce nezvládá a utápí se v alkoholu.

Jak todle všechno ale může dopadnout? Na to už vám odpoví nový 188. díl seriálu Cesty domů, který jsme si tu pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí!

Komentáře jsou uzavřeny.