Přehrát MS v hokeji 2013: Česko X Kanada online přenos

Online ke shlédnutí přímý přenos hokejového zápasu Česká republika versus Kanada. Přímo zde na to této stránce si můžete pustit hokej s očekávaným zápasem, kde se náš team utká s favorizovanou Kanadou. A to za situace, kdy naši hráči dostávali celkem solidně zabrat. Prohra s domácím Švédskem by se snad dala odpustit, ale také se Švýcarskem? Svěřenci kouče Hadamczika mají navíc.

Pusťte si hokej zdarma po internetu. Přímo zde na této stránce máte odkaz ke shlédnutí očekávaného zápasu mezi dvěma hokejovými velmocemi a to Českou republikou a Kanadou. Zápas se hraje v Globen Aréně ve Stockholmu 12. května 2013 od 16:15. Čeká nás jeden z vrcholů mistrovství světa v hokeji 2013 ve Švédsku a Finsku. Český team balancuje na hraně postupu, takže je každý bod opravdu důležitý a může být i rozhodující.

Velkou zpruhou pro naše hokejisty může být informace, že v bráně se opět objeví Ondřej Pavelec. Situace s brankáři byla v naše teamu všelijaká a chvílemi to vypadalo, že bude muset do brány skočit i třetí náhradník. Nakonec to ale všechno dobře dopadlo a Pavelcova ruka je už natolik v pořádku, aby mohl začít hrát.

Česko vs Kanada slibuje opravdu pěkný hokejový zápas. Tady se musí náš team snažit chtě nechtě a dá do toho prostě to nejlepší, jinak není žádná velká šance na postup. Za zmínku stojí silná sestava, kdy polovina teamu hraje v kanadsko americké NHL. Ale najdou se i tři hráči z KHL, kterým můžeme fandit v domácím teamu HC Lev Praha.

Hokejový zápas Česka proti Kanadě byste si zkrátka rozhodně neměli nechat ujít. U nás si ho můžete pustit jednoduše zdarma jak v přímém přenosu, tak následně po jeho skončení i ze záznamu!

Komentáře jsou uzavřeny.