Nahá Ornella Štiková nádherné fotky včetně pipinky

Exkluzivní fotografie úplně nahé modelky Ornelly Štikové. Přímo zde jsme pro vás připravili hambaté obrázky mladičkého masa. Nemůže jít o nikoho jiného, než právě o Ornelu Štikovou, která se svým tělem dokázala proslavit. Samozřejmě pro bulvár se už svlékla mnohokrát úplně sama, vždy ale ukázala jenom hrudník. My tu dnes máme ale její daleko odvážnější obrázky včetně pipinky.

Ornella Štiková je opravdu nevšední osobnost. Tato modelka se proslavila opravdu raketovým tempem a modelingová mola rychle vyměnila za pohodlný život bulvární celebrity. Ornella se narodila 17. 2. 1993 v Praze. Už jako malá se pohybovala ve vysoké společnosti. Hlavně mezi umělci a diplomaty. Společně s rodiči žila v Moskvě i Washingtonu DC, kde se také skvěle naučila jazyky.
A dokonce už jako malá hodně tíhla k šoubyznysu. Vystupovala například v pořadu Kouzelná škola společně s Dadou Patrasovou. A sláva se jí líbila dokonce na tolik, že se dala na balet, aby mohla dál vystupovat jako vážená umělkyně.

Když ale Ornella začala dospívat tak objevila své nové přednosti, které přitom měla přímo pod nosem. Začala se tak živit modelingem. Pracovala pro značky jako DKNY, T.Hilfiger, KYP, Triumph a další podobně luxusní.

K tomu všemu vystřídala hned několik slavných partnerů, díky čemuž se stala velmi atraktivním kouskem pro bulvár, se kterým ostatně umí chytře laškovat. Zatím poslednímu partnerovi podnikateli Pepovi Koktovi dokonce porodila syna Quentina.

To ale zdaleka určitě není důvod proč jste se ocitli na této stránce. Chcete prostě vidět nahatou Ornellu a kouknout se zda opravdu stojí za to. A skutečně jste na správné stránce. Tuto sérii hambatých fotek nafotila ještě před porodem, takže si můžete prohlédnout její krásné a nezdeformované tělíčko a krásně decentně vyholeného bobříka. A ty pysky! No to je prostě klasika. Doufáme, že se vám tyto fotečky budou líbit a my pro vás sežene i další várku.

Komentáře jsou uzavřeny.