Přehrát po internetu Rychlý Prachy 65. díl naivní asiatka – video zdarma

Přehrajte si z našeho online streamu hodně povedené video s 65. dílem odvážné reality show Rychlyprachy.cz. Určitě se budete dobře bavit a třeba vás tato show i příjemní nažhaví. Určitě je to možné, hlavně u tohoto dílu, jehož hrdinkou se stala nádherná a hlavně hodně mlaďoučká asitaka. Láďovi se podařilo tendle kus ulovit přímo přes úřadem práce v Praze 21.4. 2013.

Na této stránce si můžete pohodlně a hlavně zdarma pustit nejnovější pokračování odvážné hambaté reality show Rychlý prachy.cz 65. díl „Naivní asiatka”. Princip této show asi není potřeba nějak blíže vysvětlovat. Prostě tu máme týpka s balíkem bankovek, který láká krásné slečny, aby si šli právě výměnou za tento pakl bankovek někam pořádně užít.

Zní to jako sranda? Ano. Ale navíc je také neuvěřitelně dráždivé a naturisticky natočené.

Zpátky ale k dnešnímu dílu. Na co se vlastně můžete těšit? No bude to opravdu libovka. Láďa dostal v tomdle teplu doslova geniální nápad. Kde lovit baby chtivé po penězích, než právě před úřadem práce. Tak se hned vydal před největší pražský úřad a skutečně nečekal dlouho.

Ani ne po 10 minutách mu do auta naskočila krásná dlouhonohá asiatka. Nejdřív po ní čel jen jemně a nabídl ji že ji odveze. Po tom co se ale slečně svěřila, že už hodně dlouho nemůže najít práci, tak bylo jasné, že by opravdu mohla být povolná ke všemu. A skutečně! Když před ní Láďa položil balík bankovek, tak se jí nohy začali rozevírat sami od sebe.

Nakonec to skončilo divokou jízdou na jedné z pražských náplavek, kterou měli tu čest shlédnout i mnozí náhodní kolemjdoucí. Tadle česká asiatka za to rozhodně teda stála.
A teď už škoda slov, prostě si toto nádherné video – Rychlyprachy.cz 65. díl pohodlně a zdarma pusťte!

Komentáře jsou uzavřeny.