Online Gympl s ručením omezeným (34) – 27. Února 2013 ke shlédnutí

Na co se můžete těšit v novém dílu Gymplu s (r)učením omezeným s pořadovým číslem 34? Bude toho opravdu spousta. Je totiž začátek nového školního roku. Žáci si zvykají, že opět musí pravidelně chodit na osmou do školy a učitelé, že se zase musí začít pravidelně připravovat na hodiny. Začátek školního roku však přináší ještě […]

Na co se můžete těšit v novém dílu Gymplu s (r)učením omezeným s pořadovým číslem 34? Bude toho opravdu spousta. Je totiž začátek nového školního roku. Žáci si zvykají, že opět musí pravidelně chodit na osmou do školy a učitelé, že se zase musí začít pravidelně připravovat na hodiny. Začátek školního roku však přináší ještě jednu akci, které se cyklicky každý rok na Královckém gymnáziu opakuje a dnes tady čeká i na celý sloučený Gympl. Tou akcí je setkání rodičů se zástupci školy, na kterém jsou diskutovány důležité věci týkající se úrovně a organizace školy, ale i témata, která se týkají samotných studentů.

Na tomto setkání má být také kulturní program. O ten se má postarat královácký divadelní kroužek pod vedením učitele Chadimy. Nakonec ale dojde na nečekané okolnosti, které všechno zkomplikují, a toto vystoupení nebude možné. Naštěstí tu máme schopné organizátory v podobě jazykářky Džajny a Adama, kteří se rozhodnou nacvičit se sborem pár skladeb. Dokonce se jim podaří ukecat i dceru profesorky Koberové Renatu. Všechno dopadne dobře, protože rodiče i studenti se nakonec královsky pobaví.

To ale není zdaleka všechno, protože i toto nevinné vystoupení mnohým včetně Renaty hodně zkomplikuje život. Zajímá vás jak? Tak to rozhodně moc dlouho neváhejte a pusťte si nový díl seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Třeba právě 34. díl, který vám zde nabízíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí.

Komentáře jsou uzavřeny.