Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva download ke stažení

Ke stažení Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva. Download odkazy ke stažení nejnovějšího hraného Asterixe a Obelixe s Gérardem Depardieu a Edouardem Baerem. Film Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva (2013) je čtvrtým hraným pokračováním této úspěšné filmové série. To nás samozřejmě nemohlo nechat chladnými, obzvláště když pro vás máme download tohoto filmu v nejlepší blueray kvalitě. Pojďme se tedy s Asterixem a Obelixem vydat za nejnovějším dobrodružstvím do Velké Británie.

Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva je snímek inspirovanými známými komiksy. Tentokrát tedy dojde na tažení, kdy pod vedením Julia Caesara napadly proslulé římské legie Británii. I tady je však jedna malá vesničce, které se daří přesile čelit. Každý den je ale slabší a slabší. Britská královna se tedy rozhodne vyslat svého věrného důstojníka Anticlimaxe, aby vyhledal pomoc.

A tu nemůže hledat nikde jinde, než u nezdolných Galů v na druhé straně kanálu La Manche. Anticlimax vysvětlí jejich zoufalou situaci a dostane nejenom soudek s kouzelným lektvarem ale Astérix a Obélix jako doprovod a pomoc. To by bylo aby tato odvážná dvojka nezajistila úspěch celé mise.

Asterix, Obelix a Anticlimax se vydávají do Británie. Ještě mají trochu času, tak jim představí místní zvyky, které nejenom zaujmou, ale třeba Obelix začne mít všechny Brity za blázny. Caesar ví o pohybu Galů a tak se rozhodne do svých legií naverbovat Normanďany, hrůzu nahánějící bojovníky Severu, aby jednou provždy skoncovali s Brity. Jenže budou stačit na naší partu se soudkem kouzelného nápoje? Kdo z tohoto tažení asi vzejde jako vítěz. To už asi budete muset posoudit sami. My vám jen popřejeme příjemnou zábavu při sledování Asterixe a Obelixe ve službách jejího veličenstva. Odkazy ke stažení filmu (download linky) naleznete v horní části stránek.

Komentáře jsou uzavřeny.