Pokračování seriálu Gympl s (r)učením omezeným 33 díl přehrát online

Nové pokračování seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Naše problémové Královácké gymnázium se bude slučovat s Amosáckým. Máme tu novou ředitelku Irenu, ale i pořád dotěrnou starou známou Evu. Těšit se můžete na nové učitele a jako úlítlého chemikáře Volejníka, nebo sukničkáře tělocvikáře Aleše. Nebudhou chybět ani staří známý jako Eliška, Vladimír a další. To všechno v novém 33. díle seriálu Gympl s (r)učením omezeným jehož pokračování 33. díl jsme si zde pro vás připravili online ke shlédnutí.

Po dvouměsíční pauze se na televizní obrazovky vrací fenomenální seriál Gympl s ručením omezeným televize Nova. Aktuální pokračování v podobě 33. epizody se jmenuje „Kdo s koho“. Už jenom to napovídá, že půjde o takovou malou konfrontaci mezi dvěma spojenými gymnázii. Zvykat si na sebe budou muset jak „Ámosáci“ tak „Králováci“. A to samozřejmě nejenom žáci, u kterých se rivalita dá očekávat, ale samozřejmě i učitelé, pro které tato situace také není lehká.

Své by o tom mohla říct například opět zástupkyně ředitele Eva Lenerová, která byla z teplého ředitelského křesla po sloučení gymnázií opět sesazena a nahrazena novou ředitelkou Irenou Nerudovou. Ta je schopná a pracovitá managerka, takže by se nové směřování Gymplu mohlo ubírat daleko lepším směrem.

Šok to bude samozřejmě i pro učitele. Například pro ztřeštěného chemikáře Volejníka, který prochází těžkým životním obdobím. Navíc je to tak trochu jak už to u tohoto oboru bývá mimoň, který se moc neorientuje ve skutečném životě. Nově se tedy setkávají staré oblíbené postavy první řady seriálu s těmi novými. A to samozřejmě můžu skončit všeljak. My můžeme jenom za všechny doufat, že to dopadne dobře. Nic víc nic míň.

Nové pokračování seriálu Gympl – 33. díl „Kdo z koho” si můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online. Určitě tak dlouho neváhejte a tento krok udělejte, protože se budete u tohoto komediálního seriálu opravdu královsky bavit. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Komentáře jsou uzavřeny.