10 000 př. n. l. online ke shlédnutí

Přímo zde jsme jenom pro vás připravili exkluzivně ke shlédnutí velkofilm režiséra Rolanda Emmericha. Jedná se o opravdu epický historický snímek s příznačným jménem 10 000 př. n. l. Ano právě deset tisíc let před našim letopočtem jsme tu pro vás připravili pohodlně ke shlédnutí. Hrdinou filmu je lovec DeLah z kmene Jagalů, jehož kmen napadnou neznámý vetřelci, kteří také unesou jeho milou Evolet. Neváhá pro ni jít přes celý starověký svět.

Dnes jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí opravdový velkofilm se vším všudy. Je to 10.000 př.n.l od Rolanda Emmericha. Snímek natočený v roce 2008 vypráví příběh o horském kmeni lovců mamutů Jagalů. Ti se bojí o své živobytí, protože mamuti, jenž jsou jejich zdrojem obživy, přicházejí stále později a je jich méně.

Jednoho dne najdou ve studených horách mrtvou ženu a u ní živé modrooké děvčátko. Toho se ujmou a stará šamanka prorokuje, že dívka, která dostane jméno Evolet, je znamením velkých změn. Současně však slibuje, že ze středu Jagalů vzejde válečník, který se ožení s Evolet a povede Jagaly k novému životu.

Do vyvolené dívky se zamiluje mladý lovec DeLeh. V tu samou dobu ale kmen při táboření přepadnou brutální nájezdníci. Ti velkou část kmene pozabíjí. A další včetně Evolet odvlečou neznámo kam.
Lovci a válečníci, kteří to přežili KaRen, DeLeh a TikTik vydat po stopách nájezdníků a své druhy a členy své rodiny osvobodit. Po dlouhé cestě dorazí k Hoře bohů, kde tisíce otroků stavějí pod dohledem kněží a otrokářů pyramidu pro bizardního vládce.

DeLeh s dalšími přáteli se rozhodnou všechno změnit, proniknou na stavbu a vedou mohutné povstání, které má všechny lidi osvobodit od odvěké tyranie a samozřejmě zachránit i Evolet a vybojovat novou budoucnost pro kmen Jagalů.

Komentáře jsou uzavřeny.