Fotbal FC Barcelona vs. AC Milán online ke shlédnutí

Přímo zde jsme pro vás připravili online stream FC Barcelona vs. AC Milán. Tento přímý internetový přenos si můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma. Jinak zápas vysílá televize Prima na svém kanálu COOL. Bitva dvou fotbalových velikánů se odehraje v úterý 12. března ve 20:15. Tento zápas bude o to zajímavější, že Barsa která je považována za jeden z nejlepších klubů světa v Miláně prohrála a čelí tak hrozbě vyřazení.

Online přenos fotbalového zápasu FC Barcelona vs. AC Milán. Na tomto webu jsme pro vás přichystali netrpělivě očekávaný zápas Ligy mistrů UEFA a to mezi katalánským FC Barcelona a italským AC Milán. Určitě nebudete litovat, protože tento druhý zápas mezi oběma jižanskými velko-kluby slibuje nelítostné drama.

Do dalšího kola může postoupit jen jeden. Ten lepší. První zápas soutěže, který se odehrál v Miláně, měl také Milánského vítěze a dostal tak Barcelonu na pokraj vyřazení. Fotbalový gigant a jeden z nelepších a nejvíce vítězných klubů posledních 10 let se tak pomalu ale jistě ocitá pod ostrou kudlou vyřazení. Barcelona má pro mnohé nečekanou výsledkovou krizi o čemž svědčí i fakt, že nedokázala dát Milánu ani jeden gól a naopak dva inkasovala.

Milán dokonale soupeře zaskočil. Jenže teď se bude hrát na půdě Barcelony na magickém stadionu Nou Camp, který je pro soupeře jako prokletím. Všichni víme, že Barcelona je doma prakticky nepřekonatelná. Sto tisícový dav fanoušků na tribunách zkrátka dokáže udělat své.

Pro Barcelonu by případný konec už v osmifinále byl obrovským šokem. Na mužstvu je vidět absence hlavního trenéra Tita Vilanovy, který se lečí z těžké nemoci. Na lavičce zaskakuje asistent Jordi Roura. Milán je naopak pod trenérem Allegrim ve své plné síle.

Celá planeta očekává odvetu FC Barcelona – AC Milán s neskonalým napětím. Všichni jsou zvědavi, jestli tým hrající nadpozemský fotbal plný dokonalých kombinací odvrátí hrozbu nečekaného konce v Lize mistrů.

Fotbalové drama může shlédnout živě na Prima COOL v úterý 12. března ve 20:15 nebo zde pohodlně na našem webu a to i ze záznamu kdykoliv později.

Komentáře jsou uzavřeny.