Nové luxusní fotky – nahá Patricie Solaříková

Přímo zde s námi můžete obdivovat fotky mladé a krásné české herečky, známé především ze seriálu Ulice, a to Patricie Solaříkové. Patricie je nejenom velmi nadaná, ale jak sami můžete posoudit i velmi krásná a obdařená blondýnka. Tyto fotky navíc vznikly v jejich pouhých 20 letech a určitě nepředpokládala, že se někdy dostanou takhle samovolně na světlo. Křivky Patricie jsou opravdu nádherné a hodně ženské.

Kariéra mladé Patricie Solaříkové začala už velmi brzy a to v roce 1996, tedy v jejich pouhých 8 letech. V té době si zahrála nevinou roli Aničky Studničkové v populárním rodinném seriálu Rand U Zelené sedmy. V tomto seriálu si zahrála i v dalších řadách a postupně i její význam rostl.

Nejslavnější role Patricie Solaříkové přišla v roce 2005. V té době se totiž začal natáčet seriál Ulice, kde má Patricie jednu z důležitých rolí Terezy Jordánové. Tuto roli hraje dodnes, i když dnes už méně častěji než dříve. Zajímavé je, že Patricie hrála roli studentky a přitom sama v té době studovala. I když úplně jinou školu a to střední odbornou školu – management obchodu a služeb. Kromě toho se objevila v roce 2007 například v seriálu trapasy.

Co se týká jejího studijního angažná, tak v roce 2009 se hlásila na DAMU, kam se však nedostala. V letech 2009 – 2010 se pak přihlásila na pomaturitní studium na Empire v jazykové škole. Od roku 2010 studuje Metropolitní univerzitu.

Patricie je opravdu sličná a hezká herečka. Její vystupování v Ulici se mi opravdu líbí, je jednou z mála opravdu věrných a autentických hereček. Navíc jí nelze upřít ani její krásu. Opravdu to není kus k zahození.

Komentáře jsou uzavřeny.