Nahá Jana Bobošíková exkluzivní fotky

Přímo zde vám přinášíme nestydaté nahé fotografie neúnavné političky a aktuálně neúspěšné kandidátky na volbu prezidenta České republiky a to Jany Bobošíkové. Tyto odhalené fotografie vznikly na její dovolené v Egyptě, kde jí zachytili bulvární novináři. A Jana Bobošíková ukazuje, že se může pochlubit nejenom svými krásnými černými vlasy, ale že jde o opravdu krásnou ženu. Věříme, že si tuto fotogalerii nahé Jany Bobošíkové s námi opravdu užijete.

Ale nejdřív si pojďme povědět něco více o Janě Bobošíkové, protože je to opravdu zajímavá osobnost naší mediální a politické scény. Jana Bobošíková se narodila 29. srpna 1964. Studovala na Vysoké škole ekonomické na obchodní fakultě. Později ale zběhla od ekonomie do trochu jiné branže a to do médií. Pracovala v České televizi, Hospodářských novinách, Českém rozhlasu, v rádiu Frekvence 1 a posléze i na největší komerční televizní stanici TV Nova.

Vždy měla také hodně blízko k politice, která se postupně stala jejím hlavním zaměstnáním. Nejdříve na začátku tohoto tisíciletí organizovala konference Interview 21 o vývoji ekonomiky. Už zde se dostávala do kontaktu se špičkami naší politické scény, ale i vrcholnými představiteli různých mezinárodních institucí. V roce 2000 po té co se stala ředitelkou zpravodajství České televize byla spuštěna takzvaná televizní krize, kvůli které byla odvolána v únoru 2001 ze své funkce. Následně však začala záhy uvádět diskusní pořad Sedmička na televizi Nova. Tato etapa trvala tři roky, než se sama stala vrcholnou političkou. V březnu 2004 byla totiž zvolena do Evropského parlamentu jako nezávislá. V roce 2006 založila politickou stranu Politika 21, která se postupně přeměnila na stranu Suverenita.

Od té doby se Jana Bobošíková a její strana pokouší kandidovat prakticky ve všech volbách, nutno podotknout, že zatím neúspěšně. A nic na tom nezměnilo ani její angažmá ve volbě prezidenta České republiky 2013.

Komentáře jsou uzavřeny.