Nahá Dana Morávková exkluzivní fotogalerie nestydaté herečky

Pokochejte se krásnými fotografiemi české herečky Dany Morávkové. Dana se za svou nahotu opravdu nestydí, což nám už předvedla v mnoha svých filmech. Tyto nestydaté snímky zachycené na její dovolené v Řecku však odhalují mnohem více. Doufáme, že i vám se tyto snímky oblíbené herečky, která vystupuje například v Ordinaci v růžové zahradě budou líbit.

Kromě kochání se fotkami, zde samozřejmě máme i malé info o Daně Morávkové. Narodila se 29. července 1971 v Jižních Čechách v městě Písek. Vystupuje nejenom jako filmová a divadelní herečka ale samozřejmě také jako moderátorka. Jejím chotěm je hudební skladatel Petr Malásek. Bulvární skandály se jí celkem úspěšně vyhýbají.

Co se týká studijí, tak ty absolvovala mezi lety 1989 a 1993, kdy studovala nejdříve herectví na DAMU a později i choreografii na HAMU, tu však dokončila až v roce 1998. Její zkušenosti jsou však daleko bohatší. První filmovou roli si odbyla už ve čtrnácti letech ve filmu Veronika, kde hrála Doru. Následovalo hned několik dalších rolí a to především v pohádkách.

Jednou z nejzajímavějších vedlejších rolí v její kariéře je bezesporu účinková v Hollywoodském velkofilmu Van Helsing v roce 2004.

Na divadle se poprvé objevila v roce 1993 v Činoherním studiu Ústí nad Labem. Pro svůj talent ale záhy dostala nabídku od divadla na zábradlí, kde přetrvala plných pět let. A aby se to nepletlo tak od roku 2002 působí pro změnu v nedalekém Divadle bez zábradlí.

Dana Morávková je hodně známá i z moderování. Moderuje soukromé akce, chvilku dokonce moderovala v rádiu a asi její nejznámější moderování je pořadu Snídaně s Novou. Později se začala objevovat i na konkurenční televizi Prima v zábavném pořadu Hádej, kdo jsem, a v pořadu TV Primy Prima jízda. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na její seriálové působení, kde vystřídala v podstatě všechny hlavní české seriálové telenovely jako jsou Velmi křehké vztahy, Rodinná pouta a od roku 2009 hraje v Ordinaci v rǔžové zahradě roli Zdeny Tiché. Osobně můžu říct, že mi je Dana Morávková opravdu hodně sympatickou herečkou, kterou mám velmi rád a vždy se na její role rád dívám. Sympatická je mi i její aktivita, kdy hraje, točí, moderuje a vše stíhá. Vy se tedy nyní můžete pokochat se mnou i jejími hezkými fotkami.

Komentáře jsou uzavřeny.