Nahá Ewa Farná – naprosto luxusní fotogalerie jen u nás

Jak vypadá nahá Ewa Farná? Tak přesně na tuto otázku máme odpověď. Přímo zde jsme pro vás připravili luxusní fotogalerie mlaďoučké česko polské zpěvačky. Můžete se pokochat jejím nádherným pevným tělíčkem zejména kozičkami a samozřejmě vyholeným bobříkem na ktrého si potrpí každá moderní slečna. Tyto exkluzivní fotografie pocházejí ze zaheslované složky na sociální sítě, kde měla Farná profil. To co měla jen pro své největší nápadníky si tak můžete prohlédnout i vy!

Co se ale sluší a patří a nebo by vás také mohlo zajímat je si Ewu Farnou vlastně představit. Je to mladá a nadějná zpěvačka, která se do nejvyšších pater showbyznysu vyhoupla už ve svých 13 letech. Bylo to na podzim roku 2006, kdy vydala svůj první singl Měls mě vůbec rád na stejnojmennou desku. První její oficiální koncert se uskutečnil v Třinci 16. března 2007. Ve stejném roce se také stala skokanem a objevem roku v anketě Český Slavík. V zápětí následovala i druhá deska Ticho a také debutovou polskou desku Sam na sam. V té době se na ní ocenění jenom hrnula. Kromě slavíka se tedy stala se Objevem roku Hudebních cen Óčka. Dobře se prodávala i její alba, která obě získala platinovou desku.

V roce 2008 absolvovala velké turné o 18 koncertech, stala se tak u nás pravděpodobně nejmladší zpěvačkou, která podobné turné absolvovala. Přitom stihla ještě hostovala na turné slovenské skupiny No Name. V roce 2008 se v kategorii Zpěvačka roku umístila na třetím místě a stala se tak nejmladší držitelkou tohoto ocenění.

Roku 2009 vyšla Ewě její druhá polská deska Cicho a třetí česká deska Virtuální. Na podporu této desky procestovala stejnojmenné turné. Opět obhájila bronz na Slavíkovi a získala také několik polských cen. V roce 2010 vyhrála cenu Anděl v kategorii Zpěvačka roku a v anketě Český slavík skončila opět třetí.

Nyní Ewa boduje jako nespoutaná a leckdy nekompromisní porotkyně soutěže Česko Slovenská Superstar. Přinesla tak velké oživení této pěvecké soutěže. A nyní tedy k jejím krásným hambatým fotografiím, které si můžete prohlédnout zde pohodlně a zdarma.

Komentáře jsou uzavřeny.