Ke stažení český film 3 sezóny v pekle download

Na naše televizní obrazovky právě přichází hodně povedený film režiséra Tomáše Mašína. Jedná se o zajímavé historické drama, kde zařázily herecké hvězdy jako Kryštof Hádek, Karolina Gruszka nebo populární Jan Kraus. Velmi dobře vypadají i první hodnocení filmu a to nejenom u odborníků, ale i diváků. Například na csfd.cz má film 3 sezóny v pekle velmi pěkných 75%.

A o čem, že vlastně příběh tohoto zajímavého českého snímku vypráví? Právě je rok 1947 a doba přeje smyslnosti, extravaganci, humoru a nekonečnému očekávání. Ivanu Heinzovi, pohlednému dandymu a vtipnému provokatérovi je právě devatenáct. Utíká z domova, aby se vydal na nekonvenční pouť oslavující svobodu a umělecké ideály.

Žije přítomným okamžikem, obdivem k surrealismu a krásným ženám. Život se zdá být báječný, pokud ho vychutnáváte v cigaretovém kouři, lehkém opojení likérem a po boku fascinující, krásné a zkušené ženy. Ivan píše básně a vrhá se nadšeně do zničující romance s nezávislou a bisexuální Janou. Akční život plný inspirujících erotických her, hádek, výbuchů smíchu. Tato doba však nemůže trvat věčně a vítězný únor se blíží mílovými kroky.

Zatím jsme pro vás připravili online ke stažení k filmu 3 sezony v pekle. Ten si můžete pohodlně a zdarma stáhnout z následujícího odkazu z webového serveru ulož.to.

Komentáře jsou uzavřeny.