Download filmu Milenci (Two Lovers) ke stažení

Máte rádi krásné romantické filmy? Pokud ano, tak je pro vás romantické drama Milenci (Two Lovers) doslova jako stvořené po těžkých pracovních dnech. Mimochodem se jednalo svého času o devátý nejnavštěvovanější film v Českých kinech. To už trochu o něčem svědčí, tedy zejména o kvalitách tohoto snímku.

Příběh filmu pak tvoří takový netypický milostný trojúhelník. Hlavním hrdinou je mladík Leonard. Ten se pokusil neúspěšně spíchat sebevraždu a proto ho chtějí mít teď rodiče na očích a musí žít s nimi.

Bohužel jsou to právě rodiče Leonardovi vůbec nerozumí a snaží se ho seznámit s krásnou Sandrou. I když se zpočátku Leonardovi moc nelíbí, tak pomalu propadá jejímu kouzlu. Na scéně se ale objevuje další tajemná a krásná žena – sousedku Michelle. Ta stejně jako Leonard bojuje s duchy minulosti a je k němu nezadržitelně přitahována. Leonarda tak čeká opravdu nelehká volba pro kterou ženu se rozhodnout a co z toho vlastně bude.

Pokud si tedy chcete stáhnout film Milenci (v anglickém originále Two Lovers), tak přímo zde máte tu jedinečnou možnost a to pomocí webového serveru ulož.to. Právě z ulož.to můžete stahovat naprosto snadně a bez nutnosti registrace nebo čehokoliv dalšího. Tak si to určitě náležitě užijte.

Hodnocení diváků na csfd.cz je pak také příznivé a to plných 67%. Odborní filmový recenzenti však film hodnotí i více procenty.

Komentáře jsou uzavřeny.