Download filmu Happy Feet ke stažení

Animovanou komedii Happy Feet o roztomilých tučňácích a jejich trablech s potravou, kterou jim berou hlavně lidé nedávno odvysílala v rámci Vánočního programu TV Nova. Povedený snímek se spoustou hudebních čísel si získal poměrně velkou oblibu u diváků a tak se není čemu divit, že se Happy Feet spousta z nich vydala hledat i na internet.

A právě s tím jsme se vám rozhodli pomoci a nabídnout vám tento animák z roku 2006 ke stažení zdarma a online. A to samozřejmě ve výborné DVD kvalitě a se skvělým českým dabingem. U Happy Feetu rozhodně neuděláte žádnou chybu, protože se jedná o nadmíru povedený film se vším všudy. Navíc není jenom zábavný, ale nese sebou i poučení a ekologické poselství o tom, jak lidé občas zbytečně a neurvale škodí přírodě.

Snímek natočilo režisérské duo George Miller a Warren Coleman. Film je dlouhý 108 minut a kromě chytlavých písniček si užijete i neotřelé zábavy.

Animovanou komedii pro celou rodinu Happy Feet si můžete stáhnout z následujícího odkazu z webového serveru ulož.to. Stahování by pro vás mělo být maximálně ulehčeno tím, že je zdarma a ke stahování není nutná ani registrace nebo cokoliv podobného. Zkrátka vám přejeme vám příjemnou zábavu při rodinném sledování tohoto povedeného filmu.

Otázka už je jenom kdo je tučňák Brumla? A proč je bohužel tím nejhorším zpěvákem na celém širém světě.

Komentáře jsou uzavřeny.