Download Hra o Trůny všechny díly 2. série ke stažení

Dnes jsme pro vás připravili ke stažení všechny díly oblíbeného seriálu Hra o Trůny (v anglickém originále Game of Thrones). Jedná se o hodně zajímavou a kvalitní fantasy ságů inspirovanou knihami ze série Píseň ledu a ohně od amerického spisovatele George R. R. Martina. K tomu všemu se ujala produkce televize HBO, což je samo o sobě zárukou kvality a velkoleposti.

A co se mi vlastně na hře o trůny  líbí? Především ta nepředvídatelnost, ne jako v jiných seriálech, kde člověk ví, že tahle postava prostě nikdy neumře, protože zkrátka „nemůže“ umřít hlavní postava. Líbí se mi i to, že nevybrali žádný velký hvězdy, ale povětšinou ne tak známé tváře, nebo úplně neznámé, takže to není hollywoodská prezentace největších hezounů a krasavic. Atmosféra je skvělá, včetně naprosté realističnosti, která tomu taky dost přidává, narozdíl od jiných seriálů, kde je všechno cenzurované.

Pak se mi líbí, že to je – jak je na netu zmiňováno – „fantasy nefantasy“, že je to zkrátka realistický svět a jde hlavně o ty intriky a postavy. Postavy pak nejsou ani plně záporné, ani kladné (hlavně, když čtete knihy a vidíte jejich myšlenkové pochody, tak pak soucítíte i s těma největšíma šmejdama).

Moje nejoblíbenější postavy jsou: 1. Jon, 2. Daenerys, 3. Tyrion, 4. Arya … a další … mám rád i Melissandru. Jak jsem psal, žádná postava není zcela kladná, nebo záporná, takže hodně postav tam mám rád, dokonce i Jaimeho, kterého jsem nesnášel v 1. řadě, tak ve dvojce/trojce už jsem ho měl o moc radši. Cersei jakožto postava se mi taky líbí, ale je to neskutečná mrcha, ale teda na Joffreyho nemá.

Komentáře jsou uzavřeny.