Download filmu Temné stíny (2012) ke stažení

Spolupráce osvědčené dvojice Depp/Burton opět zplodila vtipný, svižně utíkající a zábavný film. Místy trochu nevyrovnané, ale jinak typicky burtonovské dílo, které těží zejména z excentrické postavy upíra přeneseného o dvě století do budoucnosti, kterého skvěle ztvárnil Johnny Depp. Zbytek hereckého ansámblu pak také rozhodně stojí za pozornost.

Temné stíny je nejnovější a hodně zábavný snímek od režiséra Tima Burtona, který má doslova status kultovního a legendárního režiséra. I když si tento nejnovější snímek rozhodně nezískal tak dobrou pověst, tak se podle všeho stále jedná o dobrý film u kterého se opravdu hodně pobavíte.

Kromě Deppa si ve filmu zahráli například: , Eva Green, Jackie Earle Haley, Michelle Pfeiffer, Christopher Lee, Bella Heathcote, Chloë Grace Moretz, Thomas McDonell nebo okouzlující a vtipná Helena Bonham Carter.

A jaký je můj názor na film? Když sem se vrátil z kina, tak musím říci že na mě zapůsobil fantastický výběr herců – klasicky jak je zvykem u Tima Burtona. První polovina filmu je naprosto krásná, chytlavá a ani takové to natahování scén vůbec nevadí. Je to zkrátka intenzivní prožitek. Bohužel druhá polovina filmu je už vyloženě otravná, nepříjemná, nudná oproti té první a zbytečně dlouhá na to, že neměla ani pořádnou nečekanou zápletku na kterou jsem tak marně čekal.

Přesto všechno že se jedná o průměrný snímek na Burtonu, tak se jedná o nadprůměrný snímek oproti těm patlanicím co dělají běžní režiséři.

Komentáře jsou uzavřeny.