Download filmu Nespoutaný Django – nový hit od Tarantina ke stažení

Odkazy ke stažení nového filmu od legendárního režiséra Quentina Tarantina. Přímo zde můžete stahovat (download) nový a hodně zajímavý western Nespoutaný Django. Tarantino je hodně známý tím, že se svými filmy dává opravdu na čas. Na druhou stranu to jsou vždy hodně kvalitní a povedené snímky. A podle prvních hodnocení to vypadá, že Django je přesně tím typem hodně povedeného Tarantinovského filmu.

Ještě než se ale pustíte do stahování filmu (odkazy ke stažení jsou pod přepínačem v horní části stránek), tak nezbývá nic jiného, než si děj filmu trochu přiblížit.

Tarantino vždycky točí po svém a jeho styl je opravdu nezaměnitelný, se spoustou akce, ale i vláčných dialogů plných napětí. Zajímavá je i volba žánrů a zatímco minule si vybral válečný film, tak nyní zkusí western. Děj Nespoutaného Djanga je zasazen do období před vypuknutím Občanské války. Je to typické jižanské drama, jehož hlavním hrdinou je otrok Django.

Django však dostane jedinečnou šanci, kterou jen tak nějaký otrok nezíská a to možnost vybojovat si svobodu. Tuto lákavou nabídku mu dá nájemný lovec lidí dr. Schultz. Má to však jednu podmínku. Musí se mu podařit chytit vraždící bratry Brittlovi.

Pro Djanga je to nejenom možnost jak si změnit život, ale také prožít velké dobrodružství a dokonce najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit a kterou miloval. To však není úplně tak všechno, tendle příběh se nakonec pro všechny jeho aktéry pořádně zamotá. Zajímá vás jak? Pokud ano, tak vám nezbude nic jiného, než si tento skvělý film stáhnout a podívat se na něj. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu.

Komentáře jsou uzavřeny.