Nahá Jitka Čvančarová nádherné fotky české herečky

Přímo zde jsme pro vás připravili fotogalerii nahých fotek známé herečky Jitky Čvančarové. Ani tato půvobná tmavovláska se nevyhla nahým rolím, ve kterých se musela poodhalit více, než se jí asi líbilo. Za to nám se to bude líbit velmi a všichni pánové určitě uvítají nahé fotky Jitky, které vám zde naservírujeme až pod nos. Tak příjemnou zábavu, protože Jitka Čvančarová patří mezi opravdu krásné české herečky.

Samozřejmě přidáme i pár zajímavých faktů o Jitce Čvančarové, tedy kromě jejích nahých fotek by vás ještě mohlo zajímat…

Narodila se dne 23. března 1978 v krásném historickém městě Mělník, nad soutokem Labe a Vltavy. Zde navštěvovala základní školu Jaroslava Seiferta a později i Střední stavební školu. Po té však razantně změnila obor a vrhla se na muzikálové herectví, kterému se učila na brněnské Janáčkově akademii múzických umění.

V prvním filmu se objevila v roce 2002 a to v pohádce „O princezně se zlatým lukem“. Na začátku hrála především malé role a hodně se soustředila i na divadlo. V letech 2000–2008 byla ve stálém angažmá v Městském divadle v Brně. Po roce 2008 hostuje v mnoha divadlech po celé České republice. Velkou popularitu jí přineslo moderování v televizi Prima pořadu Autosalon. Patří mezi opravdu činorodé a akční herečky. O tom svědčí tkaé to, že se v roce 2010 zúčastnila jako soutěžící čtvrté řady taneční show StarDance …když hvězdy tančí.

Jitka Čvančarová patří mezi opravdu půvabné herečky, které uchvacují nejenom svojí krásou, ale také autentickým hereckým projevem. Patří mezi ty, kdo se svou rolí dokážou opravdu zžít a podat tak opravdu skvělý výkon. Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když prohlásím, že Jitka Čvančarová patří mezi nejlepší herečky současnosti.

Komentáře jsou uzavřeny.