Download Ctihodný občan ke stažení

Ctihodný občan (Law Abiding Citizen) je velmi podařené drama až thrillerového charakteru a slovo kvalitní je zde určitě na místě, protože takových filmů do roka moc není. Ale teď už něco o příběhu, který se režisérovi F Gary Greyovi podařilo doslova vykouzlit. Originální a chytré akční drama se vším všudy.

Snímek je o jednom klidném, spořádaném a vlastně jen průměrném Američanovi (tady stojí za zmínku, že ho hraje Gerard Butler který se proslavil fenomenální rolí Leonidase v 300 Bitva u Thermopyl). Ten si žije poklidným životem, který se mu však náhle jednoho dne zcela rozsype. Nedopatřením se totiž střetne s pouličním gangem, který mu zavraždí manželku a děti.

Tady by bylo na místě, alespoň potrestání všech viníků, jenže život rozhodně není spravedlivý a pokud v něm hrají hlavní roli peníze, tak ani spravedlivý nikdy nebude. Zkušený pravník (Jamie Foxx) totiž zařídí, aby ona partička vrahů, běhala zanedlouho zase na svobodě. A tak se z našeho průměrného Američana, stane nelítostný mstitel, toužící po pomstě. Sice bez super schopností, ale s o to větším odhodláním tomu učinit přítrž.

Pokud si chcete stáhnout film Ctihodný občan, který je momentálně týden po své premiéře na sedmé příčce v návštěvnosti českých kin, se skvělým hodnocením na csfd.cz 75%, tak přímo zde máte tu jedinečnou možnost tak učinit a to pomocí webového severu ulož.to. Odkud si film můžete pomocí následujícího odkazu stáhnout i s titulky, přejeme vám příjemnou zábavu.

Komentáře jsou uzavřeny.