Download Terminátor 4 Salvation ke stažení

Přímo zde si můžete stáhnout filmový megahit posledních dní a to čtvrté pokračování Terminátora. Tentokrát s podtitulem Salvation (záchrana, spása) a poprvé bez legendárního Arnolda Schwarzenegra, který je už plně spokojený s rolí guvernéra státu Kalifornie. Přesto to bude pěkný nářež a ani arnyho se tak úplně vzdávat nemusíme.

Děj čtyřky nás tedy zavede poprvé do budoucnosti a to přímo do roku 2018. Christian Bale začne sestavovat lidský odpor vůči Skynetu a jeho armádě Terminátorů. Více o tom jak se mu to bude dařit, už se dozvíte v samotném filmu.

My jenom dodáme, že film si drží velmi solidní hodnocení u diváků i recenzentů odborných časopisů. Například na československé filmové databázi má nyní velmi pěkných 71 procent. Délka filmu je 115 minut a premiéru měl před pár dny (04.06.2009). Takže přejme příjemnou podívanou.

Film Terminátor Salvation si můžete stáhnout pomocí následujících linků. Zatím máme odkazy jen na první verze, které nejsou sice v nikterak oslnivé kvalitě, ale v budoucnu se nám snad podaří dodat další i mnohem kvalitnější. České titulky si můžete pohodlně stáhnout ze stránky titulky.com. Ještě dodáme, že oba dva odkazy vedou na český webový server ulož.to, což je obdoba RapidShare.com a můžete odtud stahovat naprosto zdarma a bez omezení. Takže vám přejeme příjemnou zábavu u filmu Terminátor 4 Salvation!

Komentáře jsou uzavřeny.