Ke stažení skvělý film Náhradníci online download

Přímo zde si můžete stáhnout aktuální horkou novinku v našich kinech a to skvělý film Náhradníci s fenomenálním Brusem Willisem v hlavní roli. Jedná se o opravdu skvělé 88 minut dlouhé akční sci-fi, které Bruceovi sedí jako ulité. Zkušeností z podobných filmů má určitě dostatek, viz. třeba jeho role ve filmech 12. opic nebo Pátý Element.

Film který se v originále jmenuje Surrogates se navíc celkem povedl, takže určitě neváhejte a dejte se do downloadu, který najdete přímo u tohoto článku. Nejdřív ale pár slov o příběhu, ten je o lidech, kteří žijí své životy vzdáleně z pohodlí svých vlastních domovů přes robotické náhradníky.

Samozřejmě jak jinak, než značně obdařené zástupce sebe sama překypující sexappealem, fyzickou dokonalostí i dokonalým vystupováním. Je to doslova ideální svět, kde neexistuje zločin, bolest, strach ale ani následky. Taková utopie samozřejmě nemůže mít věčného trvání, které po pár letech přeruší první vražda, agent FBI Greer (jak jinak, než právě Bruce Willis) objeví rozsáhlé spiknutí za fenoménem náhradníků a musí zrušit svého vlastního náhradníka a tím riskuje svůj život. A to všechno jenom proto, aby přišel na kobylku této záhadě a všemu co je v pozadí.

Ve zkratce jde tedy o velmi povedený film, což dokazují i jeho první hodnocení jak u diváků, tak u odborných recenzentů. Skvěle si vede i v kinech, kde je aktuálně hned první týden po premiéře třetí. Režisér Jonathan Mostow odvedl na tomto akčním sci-fi thrilleru skutečně výbornou práci, takže se vám film bude určitě líbit!

Komentáře jsou uzavřeny.