Úplně nahá herečka Kristýna Leichtová nádherné fotky

Přímo zde se můžete pokochat fotogalerií nahé mlaďoučké herečky Kristýny Leichtová. Dlouho se diskutovala, zda jsou tyto odvážné snímky pravé či ne, ale myslím, že nám to může být celkem i jedno, protože se jedná o opravdu skvostnou a zajímavou podívanou. Kristýna je opravdu půvabná a sexy tmavovláska, která je sice poměrně drobná, ale za to má v očích úplně spalující žár. Názory na tyto krásné fotogalerie nám můžete sdělit v komentářích.

Ale na začátek by bylo také době si říct nějaké informace o samotné Kristýně Leichtové. Narodila se dne 14. září roku 1985 v hlavním městě piva – Plzeni. Pochází z umělecky založené rodiny. Jejím otcem je Michal Leicht, kapelník skupiny Cop. Bohužel rodinná idyla netrvala moc dlouho. Její rodiče se rozvedli, když jí byly pouhé tři roky. Zajímavostí je, že pak má hned pět nevlastních sourozenců.

Herečkou se chtěla stát už od mládí. Nejdříve absolvovala klasické všeobecné studium, aby se později vydala na pražskou konzervatoř. Zde se také potkala se Štěpánem Benonim, který byl jejím životním partnerem s přestávkami sedm let až do roku 2010. Zaměřovala se na obor hudební dramatika pod vedením profesorů Petry Špalkové a Ivana Řezáče. Zde studovala od roku 2000 a celé studium úspěšně zakončila v roce 2006.

Takovou temnou kapitolou osobní historie Kristýny Leichtové je, že se ve dvanácti letech stala obětí sexuálního obtěžování. Dlouho se z toho dostával ale nakonec to vše plně překonala a dnes se podle svých slov cítí ještě silnější.

Kristýna je známá především jako seriálová herečka. Znát jí můžete například ze seriálu Soukromé pasti nebo Světla pasáže. Největší slávu si však získala komediálními seriály Comeback a aktuální Gympl s (r)učením omezeným.

Komentáře jsou uzavřeny.