StarDance V když hvězdy tančí online ke shlédnutí

Přímo zde si můžete online pustit novou pátou řadu oblíbené taneční show StarDance. Jedná se už o pátou sérii této show, která tradičně na podzim rozšťasťnuje naše televizní obrazovky. Opět tu tedy máme osm párů se kterými se budeme vídat až do vánoc, kdy z nich získáme ten jeden vítězný. I když spíš než o vítězství tady jde dvojnásobně o to pobavit se a trochu uniknout od všednodenní reality.

StarDance je velkolepé taneční show. Jedná se o taneční soutěž. Do soutěže vstupuje osm profesionálních tanečníků a tanečnic standardních a latinskoamerických tanců, kteří utvoří taneční dvojice s osmi celebritami. Proto také podtitul soutěže „když hvězdy tančí“. Všech osm tanečních párů se utká ve vyřazovací taneční soutěži. Vítězný pár se stane Králem a Královnou tanečního parketu a získá vítěznou trofej a obdiv všech v sále ale i diváků u televizních obrazovek.

Každý díl je vlastně přímý přenos, kde se všechno děje hned a přímo na živo. Jako dříve se opět potkáme se známou moderátorskou dvojicí, která bude provázet večerem a to Terezou Kostkovou a Markem Ebenem. O přízeň poroty a diváků se opět budou uháset hvězdné páry ve složení celebrit a profesionálních tanečníků.

Tentokrát to budou tedy: D. Morávková, P. Němcová, B. Poláková, K. Baďurová, O. Navrátil, M. Procházka, D. Švehlík a P. Bende s osmi profesionálními tanečnicemi a tanečníky. Soutěžní páry předvedou smyslnou rumbu a svižný quickstep to je na rozjezd celkem slušný repertoár. Vše za živého doprovodu Moondance Orchestra Milana Kumžáka.

Komentáře jsou uzavřeny.