Nahá Agáta Hanychová má pěkného bobra fotogalerie

Herečka, modelka, provokatérka Agáta Hanychová je hodně pověstná svým nezřízeným životním stylem a tím, že bulvární novináře doslova provokuje. Není divu, že ti o ní tak rádi píší. Samozřejmě nemá to lehké a tak, aby zaujmula, musí stále dál a dál posouvat své zábrany. Byly doby, kdy tvrdila, že by se nesvlékla ani za nic. Dobrá zpráva však je, že tyto doby jsou dávno pryč a teď jí nedělá problém zveřejnit snímky, za které by se nemusel stydět nejeden časopis pro pány.

Ale nejdříve si pojďme říct nějaké zajímavé informace o Agátě. Takže Agáta Hanychová je především žena mnoha řemesel. Je to česká modelka (druhá vicemiss roku 2005), majitelka modelingové agentury, moderátorka, a herečka. Je dcerou taktéž populární herečky Veroniky Žilkové a reklamního režiséra Jiřího Hanycha.

Co se týká Agátina zdělání, tak vystudovala Střední odbornou školu umění a managementu – ŠUM Praha (obory fotografie, produkce, režie, kamera). Ve studiu pak dále pokračovala dálkově a v roce 2010 získala titul BcA. v oboru tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě v Opavě.

Je známá především svým častým vymetáním večírků a změn životních partnerů. Trochu se uklidnila až v roce 2011, kdy se jí narodil syn Kryšpán, které ho má s bývalým přítelem sportovcem Mirkem Dopitou.

Kromě modelingu a moderování je Agáta také příležitostně herečka. Zahrála si v několika seriálech jako například Ošklivka Katka (asi její nejslavnější) nebo Bazén, v Ulici nebo také v seriálu TV Prima Obchoďák.

Komentáře jsou uzavřeny.