Ke stažení film Wrestler download

Do našich kin se právě nyní dostává další velmi zajímavé sportovní drama. Dost už bylo různých boxů a kung fu a dalších asijských bojových umění. Nyní se podíváme na zápas v jeho nejryzejší formě a to v dramatu s příznačným názvem Wrestler. Z zajímavého dramatu se jistě pobavíte s námi.

Děj filmu začíná příznačně na konci 80. let a pojednává o Randym „The Ram“ Robinsonovi, profesionálním wrestlerovi. Nyní o dvacet let později, je ale všechno jinak. Randy se jen těžko protlouká životem. Ve školních tělocvičnách a komunitních centrech kolem New Jersey pak se svými kolegy dělá vystoupení pro hrstky nezdolných wrestlingových fanoušků. Bohužel se mezi tím odcizil své dceři a je tak na světě doslova sám. Randy žil a žije jen pro vzrušení z show a pro obdiv svých fanoušků.

Nicméně infarkt ho donutil odejít do důchodu. Pomalu si začíná zvykat na novou situaci a oceňovat stav svého života – snaží se znovu spojit se svou dcerou a rozvinout vztah se stárnoucí striptérkou. Nic z toho se však nedokáže vyrovnat lákání ringu a wrestlingové vášni, které hrozí, že ho opět pohltí.

Film Wrestler můžete stahovat přímo zde pomocí následujícího odkazu ze serveru ulož.to. Pevně věříme, že si film užijete už jenom, protože je v cz a také ve výborné kvalitě plně srovnatelné s kvalitou dvd. Ještě jednou vám tak přejeme příjemnou zábavu při sledování dramatu Wrestler i jeho downloadu.

Komentáře jsou uzavřeny.