Indiana Jones a chrám zkázy online ke shlédnutí

Dnes jsme pro vás připravili opravdu doslova legendární film, který můžete jak shlédnout pohodlně přímo online, tak si ho i stáhnou do svého počítače (download) a kouknou se na něj později i bez přístupu k internetu. Samozřejmě nejde o nic jiného než o výpravný příběh slavného archeologa s bičem Indiana Jonese. Tentokrát se podívám až do exotické Indie. A to všechno v režii Stevena Spielberga.

Příběh Indyho a chrámu zkázy začíná v roce 1935 se Indiana chystá v Šanghaji vyměnit vzácnou sošku s ostatky prvního panovníka mandžuské dynastie za velký diamant. Šéf gangsterů a podsvětí Lao Če ho však podrazí, když ho otráví a nabídne mu protijed výměnou za sošku. Indy se ale nikdy nevzdává, a tak rozpoutá přestřelku, během níž se mu podaří se značnými obtížemi získat protijed. Utíká spolu se zpěvačkou a malým čínským sirotkem Kraťasem a po zběsilé honičce uletí gangsterům před nosem.

Nad Himálají však zjistí, že piloti byli také gangsterovi muži a vyskočili za letu s padáky. Těsně předtím, než letadlo narazí do skalního masívu, vyskočí všichni tři v nafukovacím gumovém člunu, který s nimi skončí po krkolomné jízdě v jedné z indických řek. Starý šaman je zavede do vesnice, kde je jejich příchod považován za znamení boží, a proto vesničané přesvědčí Indiana Jonese, aby jim pomohl získat zpátky posvátné kameny Šankry, které jim ukradl nový maháradža z Pantoku.

V paláci je Indiana Jones se společníky přátelsky přivítán premiérem Čettarem Lalem. Uprostřed noci v kontrastu s tímto uvítáním se však stanou obětí najatých zabijáků a vražedných pastí, z nichž se dostanou jen díky Indyho bojovnosti. Prchnou do podzemí, kde se stanou svědky rituálu sekty Thugů, uctívajících krvavou bohyni Kálí. Domorodci se pokusí získat z oltáře kameny Šankary, je dopaden, omámen nápojem Krev Kálí a stává se poslušnou loutkou v rukou velekněze řádu. Toť ale dost k příběhu, aby také něco málo zbylo na film. Zkrátka příběh Indiana Jonese a chrámu zkázy opravdu stojí za to a vy byste si ho rozhodně neměli nechat ujít. Přejeme vám příjemnou zábavu při shlédnutí filmu.

Komentáře jsou uzavřeny.